Zajistíme vám čas a klid na práci.
Postaráme se o vaše IT.

Správa serveru

Potýkáte se s častými výpadky serverů? Znepříjemňuje vám život zastaralý operační systém nebo se obáváte ztráty důležitých dat? Postrádáte vlastního administrátora? Chybí vám správa serverů pro Brno a okolí? Máme pro vás řešení! Obraťte se na Calyx – brněnskou IT firmu s bohatými zkušenostmi. Nejsme žádní nováčci, v oblasti IT působíme už od roku 1999. S námi máte bezproblémový chod svých serverů zaručen.

Co správa serverů zahrnuje?

Nevíte, co si přesně pod správou serverů představit a co vše zahrnuje? Správu serverů lze definovat jako komplex činností nezbytných pro zajištění správného chodu serverů. Konkrétně se jedná o instalaci či reinstalaci operačního systému serveru, konfiguraci serveru, monitorování chodu serveru, pravidelné zálohování dat a jejich archivaci či optimalizace výkonu serveru. Rovněž sem spadá zajištění odborné uživatelské a technické podpory a řada dalších činností.

Co je výhodnější? Mít vlastního nebo externího administrátora?

Správu serverů lze řešit dvěma způsoby. Buď zaměstnáte vlastního administrátora nebo využijete outsourcingu. Zaměstnávat vlastního administrátora není pro každou firmu či organizaci vhodné. Jde zpravidla o nákladné řešení. Kvalitní zkušený administrátor má vysoké mzdové požadavky. Navíc můžete postrádat adekvátní náhradu za vlastního administrátora v případě, že je na dovolené či onemocní. Levnější administrátoři vám sice sníží mzdové náklady, ale nikoliv náklady na provoz a údržbu serverů. Bývají totiž nezkušení a neumí si s každým problémem poradit. Mnohem výhodnější je využití outsourcingu. Externí správa serverů vám totiž zajistí kvalitní IT služby s nízkými náklady.

Calyx – správná volba pro správu serverů v Brně a Praze

Na trhu působíme více než 20 let. Disponujeme týmem fundovaných IT odborníků s bohatými zkušenostmi jak se správou serverů, tak v dalších IT oblastech. Díky tomu jsme schopni vnímat IT komplexně a najít pro vás vždy to nejlepší řešení. Svým klientům zajišťujeme prvotřídní IT služby s nízkými provozními náklady. Poskytované služby navíc uzpůsobíme vašim potřebám.

Naši klienti

Logo Placeholder
Logo Placeholder
Logo Placeholder
Logo Placeholder
Logo Placeholder